Projektový manažer / SCRUM Master

Pro našeho klienta, mezinárodní firmu zabývající se vývojem a výrobou produktů v oblasti zdravotnictví hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici: Projektový manažer / SCRUM Master

Popis Pracovní Pozice

· Řízení, organizace, dohled a spolupráce na přidělených projektech pro holding 15 společností po celém světě· Řešení otázek finanční stránky projektu, tvorba kapacit týmu na daný projekt· Organizace a řízení týmu spolupracujícím na projektu· Práce s týmem – zlepšování výkonu týmu i jednotlivců, vedení diskuzí, motivace, pomoc při dosažení stanovených cílů, odstraňování vzniklých problémů· Komunikace s vedením společnosti· Zaměření na oblast IT

Požadujeme

· Znalosti a zkušenosti v oblasti projektového řízení· Znalost IT v korporátním prostředí· Znalost balíku MS office na pokročilé úrovni· Komunikativní úroveň angličtiny· Prince II výhodou

Nabízíme

· Práce na mezinárodních i národních projektech· Zázemí silné, mezinárodní společnosti· Flexibilní pracovní doba· Podpora při vzdělávání· Cafeterie· Home office· Příspěvek na sportovní aktivity· Příspěvek na penzijní připojištění· Sick days· A další…