Biostatistik

Pro našeho klienta, přední globální originální farmaceutickou společnost s vlastním výzkumným programem zaměřeným na oblasti onkologie, respiračních onemocnění, diabetologie a kardiovaskulárních onemocnění, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Popis Pracovní Pozice

  • Zpracovává a analyzuje statistická data z klinických studií, plánů /programu studií, regulačních podání a případových studií
  • Analyzuje interní a externí informace a pomáhá s přípravou rozhodnutí o designu výzkumu
  • Poskytuje podporu při regulačních podáních včetně specifikace přehledových dokumentů a přípravy odpovědí na dotazy regulátora
  • Identifikuje a aplikuje statistickou metodologii pro kontinuální zlepšování procesů
  • Poskytuje praktická řešení pro výzkumné a výrobní činnosti
  • Přispívá k vývoji, sdílení a statistické podpoře nových postupů, nástrojů nebo technik ke zlepšení kvality, účinnosti a efektivity ve svěřené oblasti

Požadujeme

  • VŠ vzdělání; minimálně Bc. úroveň, ideálně vyšší
  • Zkušenosti s klinickým vývojem
  • Znalosti příslušných právních předpisů v oblasti klinického vývoje a biostatistiky
  • Zkušenosti se statistikou ve zdravotnickém prostředí nebo v relevantních oblastech
  • Komunikativní znalost AJ

Nabízíme

  • Možnost odborného a profesního růstu
  • Spolupodílení na výzkumu s ambicí významně zlepšit a zpřístupnit možnosti léčby pacientů
  • Získání cenných profesních zkušeností v prestižním prostředí s mezinárodním přesahem
  • Široká škála benefitů
  • Místo výkonu práce: Göteborg (SWE) nebo Cambridge (UK)
  • Relokační balíček

Job Facts

Location
zahraničí / Švédsko
Job-ID
8440