Recepční

Pro našeho klienta, velkou mezinárodní společnost, hledáme zkušenou kandidátku na pozici: Recepční

Popis Pracovní Pozice

  • První kontakt pro veškeré příchozí návštěvy – registrace do systému, ohlášení, uvedení
  • Rezervace, administrace a spolupráce s ostrahou ohledně parkovacích míst pro návštěvníky
  • Spojování příchozích telefonických hovorů
  • Objednávání taxi a kurýrů
  • Další administrativní úkony dle aktuální potřeby

Požadujeme

  • Předchozí praxe na recepci vítána, pozice je vhodná i pro absolventky
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Dobrá znalost MS Office
  • Příjemné vystupování, vstřícnost, trpělivost
  • Flexibilita, velmi dobré organizační schopnosti

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příjemné moderní prostředí
  • Možnost dalšího vzdělávání a růstu
  • Odpovídající platové ohodnocení, řada firemních benefitů

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8442