R&D Engineer

Pro našeho klienta, mezinárodní firmu zabývající se vývojem a výrobou produktů v oblasti zdravotnictví hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici: R&D Engineer

Popis Pracovní Pozice

Pracovní pozice R&D Engineer je spojená zejména s organizací, komunikací a vývojem produktu. Budete součástí projektu od samého začátku, tedy od doby, kdy zákazník specifikuje své požadavky. Po analýze jeho požadavků budete komunikovat s interními týmy (HW i SW). Budete dohlížet a posuzovat samotný vývoj na produktu, pravidelně komunikovat se zákazníkem o postupu. Současně budete zodpovědný/á za testování (plánování testování, vyhodnocování). Na konci vývoje produktu budete vyhodnocovat úspěšnost a případně předávat kolegům do výroby.

Požadujeme

  • Dobré komunikační dovednosti a alespoň pasivní znalost anglického jazyka
  • Znalosti procesů vývoje SW a návrhu architektury SW (HW výhodou)
  • Praxe na obdobné pozici

Nabízíme

  • Práce na mezinárodních i národních projektech
  • Zázemí silné, mezinárodní společnosti
  • Flexibilní pracovní doba
  • Podpora při vzdělávání
  • Cafeterie
  • Home office
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Sick days
  • A další…