Systémový analytik

Pro našeho klienta, mezinárodní firmu zabývající se vývojem a výrobou produktů v oblasti zdravotnictví hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici: SYSTÉMOVÝ INŽENÝR

Popis Pracovní Pozice

  • U zadání projektu, zhodnocení jeho rentability a proveditelnosti na základě získaných dat od zadavatele a dat z předchozích projektů společnosti.
  • Komunikace s projektovým manažerem a týmy podílejícími se na vývoji a implementaci.
  • Vytvoření zadání a následná kooperace s inženýry v oblasti HW a SW.
  • Podílení se na přípravě a průběhu testování technologií pro daný projekt.
  • Zhodnocení výsledku projektu vzhledem k zadání.

Požadujeme

  • Technického nadšence s praxí, i kratší, na pozici analytik, vývojář, SW architekt.
  • Zkušenost/zájem o elektro odvětví a orientace na životní cyklus produktu z pohledu embedded.
  • Znalost procesu vývoje a návrhu architektury SW/HW
  • Zkušenost se zadáním SW vývoje prostřednictvím (UML, flowchart, state-chart, či E-R apod.)
  • Dobré komunikační schopnosti a komunikativní AJ

Nabízíme

  • Práce na mezinárodních i národních projektech
  • Zázemí silné, mezinárodní společnosti
  • Flexibilní pracovní doba
  • Podpora při vzdělávání
  • Cafeterie
  • Home office
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Sick days
  • A další…