IT Service Desk Specialist – 1st line Support Engineer

Vhodné i pro šikovné absolventy!

Popis Pracovní Pozice

Co Vás čeká?
  • Starat se o HW a SW koncových uživatelů
  • správa uživatelských počítačových stanic a notebooků
  • instalace a konfigurace desktopových systémů a aplikací (Windows, MacOS, MS Office, Adobe a dalších)
  • konfigurace LAN připojení
  • podpora uživatelů na místě, po telefonu, pomocí vzdálené správy
  • Odpovědnost za evidenci a včasné řešení požadavků uživatelů

Požadujeme

Co od vás očekáváme?
  • Minimálně středoškolské vzdělání ideálně technického směru a zálibu v IT
  • Týmovou spolupráci a výbornou komunikaci s koncovým uživatelem
  • Administrátorskou znalost SW koncových zařízení (Win 10 a MS Office)
  • Základní znalost problematiky LAN a tiskáren
  • Ochotu učit se a rozšiřovat si znalosti ve svěřených oblastech
  • Angličtinu – zvládnout komunikaci s interním zákazníkem a také s kolegy z týmu IT

Nabízíme

Co vám nabízíme?
  • Stabilní bankovní zázemí
  • výbornou dostupnost kanceláře v blízkosti stanice metra „A“
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc (25 dní dohromady), dny osobního volna (4)
  • Příspěvek na stravování, příspěvek na sport a kulturu, příspěvek na penzijní pojištění
  • Zvýhodněné podmínky bankovního účtu a bankovních produktů
  • Rozvoj a vzdělávání