Údržbář/Technik

Pro našeho klienta, velkou mezinárodní společnost, hledáme zkušeného kandidáta na pozici:Údržbář/Technik

Popis Pracovní Pozice

  • Provádění běžné činnosti v rámci provozu a údržby velkého kancelářského objektu
  • Pravidelná kontrola a údržba elektrických i mechanických zařízení a vodoinstalací
  • Zajištění odstranění zjištěných závad
  • Provádění drobných oprav (podle své odborné způsobilosti) nebo zajištění odpovídajícího dodavatele
  • Zajištění pravidelných revizí technologických zařízení

Požadujeme

  • Výuční list nebo středoškolské vzdělání s maturitou
  • Praxe na obdobné pozici podmínkou
  • Technická a manuální zručnost
  • Příjemné vystupování

Nabízíme

  • Zázemí velké a stabilně se rozvíjející společnosti
  • Zajímavá a zodpovědná práce v dynamickém prostředí
  • Zajímavé finanční ohodnocení

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8477