Analytik čerpání korporátních úvěrů

Pro našeho klienta, bankovní instituci, hledáme zkušeného kandidáta nebo kandidátku na pozici:Analytik čerpání korporátních úvěrů

Popis Pracovní Pozice

  • Provádění analýz a kontrol čerpání korporátních bankovních produktů
  • Monitoring, vyhodnocování a kontrola zajištění jednotlivých obchodních případů
  • Pravidelný reporting čerpání korporátních úvěrových produktů
  • Evidence smluvních podmínek a dat v interních systémech banky a odpovědnost za jejich správnost
  • Spolupráce na tvorbě metodických a pracovních postupů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického směru)
  • Praxe v oblasti bankovnictví velkou výhodou
  • Zkušenost s analýzou dat nebo reportingem
  • Velmi dobrá znalost MS Excel
  • Znalost anglického jazyka (práce se smluvními dokumenty))
  • Kladný vztah k práci s čísly

Nabízíme

  • Zázemí velké a stabilní společnosti
  • Zodpovědná práce v menším příjemném kolektivu
  • Možnost dalšího odborného rozvoje a vzdělávání
  • Zajímavé finanční ohodnocení a benefity

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8478