Regionální ředitel logistiky - severní Čechy

Pro našeho klienta, významnou společnost působící v oblasti B2B a B2C logistiky hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Kompletní odpovědnost za plánování a řízení dopravy a logistiky ve svěřeném regionu
  • Odpovědnost za organizační i ekonomickou stránku
  • Návrh rozpočtu a odpovědnost za náklady
  • Úkoly spojené s vedením, motivací, hodnocením a kontrolou výkonu a kvality práce zaměstnanců
  • Neustálé zvyšování efektivity logistiky a optimalizace logistických procesů
  • Plánování, řízení, koordinování a vyhodnocování logistických aktivit
  • Vyjednávání s klíčovými zákazníky, státními institucemi a ostatními odděleními společnosti
  • Sledování a analýza logistických trendů

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Prokazatelné zkušenosti s vedením týmu
  • Silné know-how v oblasti řízení a optimalizace logistických procesů
  • Schopnost prosazovat a zavádět změny v oblasti řízení procesů
  • Časovou flexibilitu a samostatnost
  • Odolnost vůči stresu
  • Schopnost pracovat v teamu a orientaci na lidi
  • Dobrou znalost AJ
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Velmi dobrou možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Osobní automobil i k soukromým účelům
  • Notebook, telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky a cafeterii

Job Facts

Location
kraj Ústecký
Job-ID
8489