Vedoucí provozu restaurace

Pro našeho klienta hledáme zkušeného kandidáta nebo kandidátku na pozici:Vedoucí provozu restaurace

Popis Pracovní Pozice

  • Řízení, koordinace a kontrola činnosti provozní jednotek – restaurace, kavárna, jídelna
  • Odpovědnost za kvalitu servisu ve všech provozech
  • Koordinace a školení zaměstnanců, zajištění vysokých standardů obsluhy
  • Odpovědnost za průběžné denní zásobování
  • Spolupráce při vedení evidence skladovaného zboží a surovin
  • Zpracování výstupů z měsíčních inventarizací
  • Spolupráce s dodavateli
  • Příprava a realizace skupinových akcí
  • Odpovědnost za hygienu, BOZP, PO

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • 5+ let praxe v oboru
  • Minimálně 2 roky zkušenost s řízením komplexního restauračního provozu
  • Znalost hospodářské a majetkové evidence
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Dobrá znalost MS Office
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Profesionální přístup a reprezentativní vystupování

Nabízíme

  • Velmi zajímavé finanční podmínky
  • Nadstandardní prostředí
  • Práce v přátelském kolektivu

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8493