Senior Product Manager

Pro našeho klienta, mezinárodní banku, hledáme zkušeného kandidáta/kandidátku na pozici:Senior Product Manager

Popis Pracovní Pozice

  • Zodpovědnost za svěřené portfolio bankovních produktů
  • Vývoj a implementace nových produktů, úpravy a optimalizace stávajících produktů
  • Tvorba souvisejících metodik, smluvní dokumentace a příprava školení pracovníků banky
  • Průběžný monitoring trhu a konkurence, identifikace nových příležitostí
  • Sledování, sběr dat a vyhodnocování obchodních výsledků a úspěšnosti svěřených produktů
  • Úzká spolupráce s distribuční sítí, marketingem a dalšími odděleními banky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • Min. 3 roky praxe na pozici produktového manažera v bankovnictví/pojišťovnictví/finančním sektoru
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Znalost MS Office
  • Vynikající komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní finanční instituce
  • Samostatnou a zodpovědnou práci
  • Moderní prostředí, dynamický tým
  • Zajímavé finanční ohodnocení a širokou škálu dalších benefitů

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8498