Cloud Engineer (AWS, Azure) Praha

Do našeho týmu hledáme kolegu, který se bude specializovat primárně na cloudové služby. Výhodou jsou zkušenosti z aplikačního prostředí (middleware, frontendy, backendy). Historicky se věnujeme návrhu, implementaci a správě infrastruktury na produktech společností Cisco, NetApp, F5 Networks, VMware ...
Do našeho týmu hledáme kolegu, který se bude specializovat primárně na cloudové služby. Výhodou jsou zkušenosti z aplikačního prostředí (middleware, frontendy, backendy). Historicky se věnujeme návrhu, implementaci a správě infrastruktury na produktech společností Cisco, NetApp, F5 Networks, VMware, Microsoft a další. V oblasti cloudu jsme rozšířili záběr na řešení společností Amazon AWS a Microsoft Azure.

Popis Pracovní Pozice

Budete zodpovědný za:1. Presales tj. prezentace pro zákazníky, vytváření návrhu řešení a specifikací pro obchodní oddělení, vytváření technických části nabídek zákazníkům 2. Implementace tj. být součástí projektového týmu se zodpovědností za implementace 3. Školení tj. stát se instruktorem a být schopen školit kurzy 4. Support tj. troubleshooting a řešení trouble ticketů v příslušných oblastech, technická podpora zákazníků

Požadujeme

Očekáváme
  • Zkušenost s migrací datových center do jiných lokalit/cloudu
  • Zkušenost s návrhem a validací architektury, implementací a optimalizací cloudového prostředí
  • Znalost cloudových principů a služeb, cloud best practices
  • Schopnost konzultace a návrhu řešení na základě potřeb zákazníka
  • Schopnost prezentovat technická řešení, realizované projekty a jejich přidanou hodnotu
  • Integrace on-premise řešení do cloudu (test/dev, DR apod.)
  • Znalost on-premise infrastruktury (server, storage, networking, security, automation) na úrovni dostatečné pro úspěšnou migraci do cloudu
  • Výhodou zkušenost s designem a implementací projektů v AWS nebo Azure

Nabízíme

Nabízíme:
  • Fixní plat a kvartální bonusy
  • Roční bonus
  • Sick day - neomezeně
  • 4 týdny dovolené
  • Stravenky
  • Firemní kurzy AJ
  • Příspěvek na MHD – celoroční opencard/lítačka
  • Telefon s neomezeným tarifem
  • Možnost vzdělávaní (certifikace)
Víc informací na čísle 730 520 043 nebo prosím pište na e-mail zuzana.kussova@itsearch.cz