Cloud Engineer (AWS, Azure) Praha

Do našeho týmu hledáme kolegu, který se bude specializovat primárně na cloudové služby. Výhodou jsou zkušenosti z aplikačního prostředí (middleware, frontendy, backendy). Historicky se věnujeme návrhu, implementaci a správě infrastruktury na produktech společností Cisco, NetApp, F5 Networks, VMware ...
Do našeho týmu hledáme kolegu, který se bude specializovat primárně na cloudové služby. Výhodou jsou zkušenosti z aplikačního prostředí (middleware, frontendy, backendy). Historicky se věnujeme návrhu, implementaci a správě infrastruktury na produktech společností Cisco, NetApp, F5 Networks, VMware, Microsoft a další. V oblasti cloudu jsme rozšířili záběr na řešení společností Amazon AWS a Microsoft Azure.

Popis Pracovní Pozice

Budete zodpovědný za:1. Presales tj. prezentace pro zákazníky, vytváření návrhu řešení a specifikací pro obchodní oddělení, vytváření technických části nabídek zákazníkům 2. Implementace tj. být součástí projektového týmu se zodpovědností za implementace 3. Školení tj. stát se instruktorem a být schopen školit kurzy 4. Support tj. troubleshooting a řešení trouble ticketů v příslušných oblastech, technická podpora zákazníků

Požadujeme

Očekáváme
 • Zkušenost s migrací datových center do jiných lokalit/cloudu
 • Zkušenost s návrhem a validací architektury, implementací a optimalizací cloudového prostředí
 • Znalost cloudových principů a služeb, cloud best practices
 • Schopnost konzultace a návrhu řešení na základě potřeb zákazníka
 • Schopnost prezentovat technická řešení, realizované projekty a jejich přidanou hodnotu
 • Integrace on-premise řešení do cloudu (test/dev, DR apod.)
 • Znalost on-premise infrastruktury (server, storage, networking, security, automation) na úrovni dostatečné pro úspěšnou migraci do cloudu
 • Výhodou zkušenost s designem a implementací projektů v AWS nebo Azure

Nabízíme

Nabízíme:
 • Fixní plat a kvartální bonusy
 • Roční bonus
 • Sick day - neomezeně
 • 4 týdny dovolené
 • Stravenky
 • Firemní kurzy AJ
 • Příspěvek na MHD – celoroční opencard/lítačka
 • Telefon s neomezeným tarifem
 • Možnost vzdělávaní (certifikace)
Víc informací na čísle 730 520 043 nebo prosím pište na e-mail zuzana.kussova@itsearch.cz

Apply for this job

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.