Marketingový manažer (on-line pohovory)

Našim klientem je ryze česká, rodinná firma s dlouholetou tradicí. Zaměřuje se zejména na vývoj a výrobu produktů v oblasti stavebnictví. Přesto, že se jedná spíše o menší firmu jsou její produkty hojně využívány nejen v ČR, ale také v Evropě i USA. Nyní hledáme posilu do marketingového oddělení na ...
Našim klientem je ryze česká, rodinná firma s dlouholetou tradicí. Zaměřuje se zejména na vývoj a výrobu produktů v oblasti stavebnictví. Přesto, že se jedná spíše o menší firmu jsou její produkty hojně využívány nejen v ČR, ale také v Evropě i USA. Nyní hledáme posilu do marketingového oddělení na pracovní pozici MARKETINGOVÝ ŘEDITEL, který bude zodpovědný za řízení oddělení a plánování strategií.

Popis Pracovní Pozice

  • Plánování a realizace strategií a marketingových kampaní
  • Řízení také po stránce personální (marketingoví specialisté, grafik, on-line marketingový manažer, externí specialisté)
  • Komunikace napříč celou firmou, často s nejužším vedením firmy
  • Spolupráce na mezinárodních projektech
  • Zodpovědnost za rozvoj webových stránek (forma i obsah)
  • Orientace na klienta, nikoliv na marketingové nástroje

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitou
  • Zkušenosti z obdobné pracovní pozice, případně z produktového managementu, nebo Developmentu
  • Komunikativní znalost AJ – pravidelná komunikace
  • Aktivní a akční osobnost

Nabízíme

  • Hrazené interní i externí vzdělávání dle individuální dohody
  • Flexibilní pracovní dobu (pevné jádro 9-14 hodin)
  • Roční bonusové ohodnocení
  • Možnost vlastní invence, realizace vlastních nápadů
  • Přátelský kolektiv
  • Firemní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dovolená nad rámec zákona
  • Firemní notebook, mobilní telefon, firemní akce a další…

Job Facts

Location
kraj Moravskoslezský
Job-ID
8530