Nákupčí s využitím němčiny

Máte již zkušenosti v nákupu a hledáte nové pracovní místo? Domluvíte se německy a chtěli byste své znalosti využít v práci? Naším klientem je jedna z největších elektrotechnických společností, která působí na českém i zahraničním trhu. Do svého týmu v Ostravě nyní hledá aktivní a komunikativní posilu ...
Máte již zkušenosti v nákupu a hledáte nové pracovní místo? Domluvíte se německy a chtěli byste své znalosti využít v práci? Naším klientem je jedna z největších elektrotechnických společností, která působí na českém i zahraničním trhu. Do svého týmu v Ostravě nyní hledá aktivní a komunikativní posilu s dobrou znalostí německého jazyka.

Popis Pracovní Pozice

Co bude vaší náplní práce?
  • Denně budete komunikovat se zákazníky a to v českém, německém, případně i anglickém
jazyce.
  • Budete připravovat nabídky i jednat o cenách.
  • Na starost budete mít i kontrolu plnění nákupních požadavků a vyřizování reklamací.
  • Věnovat se budete i administrativě, zpracování objednávek, práci v systému.

Požadujeme

Co k tomu budete potřebovat?
  • K tomu všemu budete potřebovat dobrou znalost němčiny, znalosti angličtiny jsou výhodou.
  • Hodit se budou také předchozí zkušenosti z nákupu.
  • Nutná je znalost práce ve Wordu a Excelu.
  • A také ukončené středoškolské vzdělání s maturitou.

Nabízíme

Co získáte?
  • Po nástupu vás čeká celkové zaškolení, kde se vše potřebné naučíte a později podpora ze
strany kolegů i teamleadera.
  • Získáte nové pracovní zkušenosti, zorientujete se v oblasti účetnictví.
  • Budete moci denně využívat své jazykové znalosti.
  • Můžete využít flexibilní pracovní dobu a home office.
  • Můžete využívat atraktivní zaměstnanecké benefity (např.5 týdnů dovolené, stravenky,
aj.), účastnit se teambuildingů.