Účetní - senior

Pro našeho klienta, velkou mezinárodní investiční skupinu, hledáme zkušeného kandidáta nebo kandidátku na pozici:Účetní - senior

Popis Pracovní Pozice

  • Komplexní zodpovědnost za účetnictví jedné z entit společnosti
  • Zodpovědnost za přípravu finančních výkazů a kvartálních hlášení
  • Příprava podkladů pro controlling, reporting a konsolidační oddělení
  • Příprava podkladů pro audit, komunikace s auditory
  • Koordinace práce a metodická podpora juniorních účetních
  • Zodpovědnost za daňovou agendu: DPH a srážková daň
  • Kontrola zpracování silniční daně a příprava podkladů pro daň z příjmu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomie)
  • 5+ let praxe na obdobné pozici
  • Výborná znalost účetních a daňových předpisů
  • Znalost IFRS
  • Základní znalost AJ (především čtená)
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Zázemí velké a stabilně se rozvíjející společnosti
  • Zodpovědná práce v dynamickém prostředí
  • Možnost dalšího odborného rozvoje a vzdělávání
  • Zajímavé finanční ohodnocení

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8538