Senior Administrator - VMware/Network infrastructure

Chcete se stát součástí známé nadnárodní firmy a podílet se na zajímavých projektech v oblasti řízení dopravy? Zajímají Vás nové technologie a chcete uplatnit svoje znalosti při vývoji komponent pro dopravní řídící systémy? Rozšiřujeme brněnský vývojový tým divize Mobility o pozici Senior Administ ...
Chcete se stát součástí známé nadnárodní firmy a podílet se na zajímavých projektech v oblasti řízení dopravy? Zajímají Vás nové technologie a chcete uplatnit svoje znalosti při vývoji komponent pro dopravní řídící systémy? Rozšiřujeme brněnský vývojový tým divize Mobility o pozici Senior Administrator

Popis Pracovní Pozice

Naše práce a její výsledky * naším cílem je, abychom do produkčního prostředí nezasahovali vůbec ručně * sjednotili jsme autentizaci v hybridním prostředí * přešli jsme s celou infrastrukturou do privátního cloudu (VMware) * plně jsme automatizovali monitoring sítě včetně aktivní detekcí chyb * sledujeme aktuálního dění v oblasti bezpečnosti a jsme připraveni ihned reagovatTvým úkolem bude především* administrace VMware vSphere (High Availability řešení), včetně zálohování * administrace síťové infrastruktury * Linux a Windows administrace * podpora vývojářů a testerů při řešení problémů * proaktivní monitoring aplikací a infrastruktury * oceníme, když se nebudeš bát vyzkoušet, obhájit a pomoct prosadit nové věci

Požadujeme

O tvém týmu:* pracujeme na kvalitních produktech a nových technologiích * soustředíme se na automatizaci * nevadí nám, když několikrát do roka vyjedeme do Bavorska za zákazníkem a dobrým pivem * zabýváme se pokročilým síťováním, bezpečnosti a odstraňování problémů jak v cloudu, tak i v data centru * automatický CI/CD v nejznámějších cloudových prostředích není pro nás problém (AWS, GCP, Terraform, GitLab)

Nabízíme

* máš nové neotřelé myšlenky a nápady, dáme Ti příležitost je zrealizovat * silnou podporu v osobnostním rozvoji * přátelský kolektiv nezatěžovaný administrativou * zajímavé R&D projekty realizované ve spolupráci se zahraničními vývojovými centry Siemens * špičkově vybavené pracoviště * unikátní technologie a know-how * každodenní využití anglického jazyka