SysAdmin / Release Engineer

Chcete se stát součástí známé nadnárodní firmy a podílet se na zajímavých projektech v oblasti řízení dopravy? Zajímají Vás nové technologie a chcete uplatnit svoje znalosti při vývoji komponent pro dopravní řídící systémy? Rozšiřujeme brněnský vývojový tým divize Mobility o pozici SysAdmin / Release ...
Chcete se stát součástí známé nadnárodní firmy a podílet se na zajímavých projektech v oblasti řízení dopravy? Zajímají Vás nové technologie a chcete uplatnit svoje znalosti při vývoji komponent pro dopravní řídící systémy? Rozšiřujeme brněnský vývojový tým divize Mobility o pozici SysAdmin / Release Engineer

Popis Pracovní Pozice

Naše práce a její výsledky * naším cílem je, abychom do produkčního prostředí nezasahovali vůbec ručně * sjednotili jsme autentizaci v hybridním prostředí * přešli jsme s celou infrastrukturou do privátního cloudu (VMware) * plně jsme automatizovali monitoring sítě včetně aktivní detekcí chyb * sledujeme aktuálního dění v oblasti bezpečnosti a jsme připraveni ihned reagovatTvým úkolem bude především * držet krok s moderními trendy a učit se nové věci (AWS, GCP, Terraform) * správa a automatizace buildovacích a testovacích procesů v úzké spolupráci s vývojáři * verzovat a dokumentovat veškeré skripty a konfigurace * pravidelné monitorování výsledků buildů * neustálé vylepšování buildovací infrastruktury * administrace aplikací (GitLab, Confluence, Jira)

Požadujeme

O tvém týmu: * implementujeme automatické releasy a velice dobře se v nich také orientujeme * rádi se učíme a zkoušíme nové věci a nebojíme se experimentovat * na naši práci spoléhá zhruba stovka vývojářů a testerů * dobře se vyznáme ve správě Jenkins/GitLab serverů * pracujeme na kvalitních produktech a s novými technologiemi * bez problému se domluvíme anglickyU tebe oceníme: * v první řadě od Tebe očekáváme otevřenost k novým technologiím a postupům * praktickou znalost alespoň některého skriptovacího jazyka * uživatelskou až administrátorskou znalost operačních systémů Linux a Windows * když budeš mít odvahu vyzkoušet, obhájit a pomoct prosadit nové věci * týmovou i mezi týmovou spolupráci

Nabízíme

* zajímavé R&D projekty realizované ve spolupráci se zahraničními vývojovými centry Siemens * špičkově vybavené pracoviště * každodenní využití anglického jazyka * unikátní technologie a know-how * přátelský kolektiv s nadšením pro inovace a kvalitu