Projektový specialista v logistice

Pro mezinárodní společnost, jednoho z největších dodavatelů pro automobilový průmysl nyní hledáme vhodného kolegu/kolegyni na pracovní pozici PROJEKTOVÝ SPECIALISTA V LOGISTICE. Tato společnost působí ve více než 50 zemích světa, mezi jejich zákazníky patří např. BMW, Land Rover, Audi atp.Setkáte ...
Pro mezinárodní společnost, jednoho z největších dodavatelů pro automobilový průmysl nyní hledáme vhodného kolegu/kolegyni na pracovní pozici PROJEKTOVÝ SPECIALISTA V LOGISTICE. Tato společnost působí ve více než 50 zemích světa, mezi jejich zákazníky patří např. BMW, Land Rover, Audi atp.Setkáte se zde s výrobou, vývojem, unikátními a moderními technologiemi. Samozřejmostí je bohatý balíček benefitů a jasná strategie firmy pro další úspěšné působení i v budoucnu.

Popis Pracovní Pozice

  • Práce na nových projektech – zpracovaní logistických konceptů
  • Změnová řízení v logistickém řetězci
  • Vyhodnocování existujících layoutů pracovišť s cílem zefektivnění procesu a maximálního využití dostupných prostorů
  • Zpracování a vyhodnocení nákladů na dopravu
  • Dohled a řízení sériových náběhů a výběhů
  • Komunikace se zákazníky i dodavateli
  • Plánování nových obalů

Požadujeme

  • Zkušenosti z obdobné pozice, z oblasti automobilového průmyslu
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost SAPu, eWarehouse, MS Office

Nabízíme

  • Možnost kariérního posunu
  • Podpora vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport karta
  • Balíček benefit plus
  • Stravenky (v hodně více než 130 Kč)
  • Slevové nabídky u mobilních operátorů
  • Příspěvky a bonusy
  • Firemní on-line lékařské poradenství
  • A další…