Senior PHP Programátor

Hledáme Senior PHP Programátora! Nabízíme ti pružnou pracovní dobu, zajímavé bonusy, tématická školení. Budeš se podílet na projektech pro významné klienty jako Whirlpool, Koupelny JaS a další. Práce u nás je různorodá a bude tě rozhodně bavit!

Popis Pracovní Pozice

* Vývoj zakázkových projektů pro významné klienty jako jsou například Whirlpool, Koupelny JaS nebo MADEJA sport. * Vývoj a správa našeho e-shopu Clevero a CMS. * Analýza požadavků klientů a návrh technického a implementačního řešení k oboustranné spokojenosti.

Požadujeme

* Znalost PHP, nejméně vlastností verze 5.3 (včetně OOP, anonymních funkcí) * Znalost SQL (MySQL a PostgreSQL) * Zkušenosti s JavaScriptem (AJAX, jQuery) * Zkušenosti s integrací informačních systémů (XML přenosy, XML-RPC, SOAP) výhodou * Zkušenosti s realizací komerčních projektů podložené referencemi

Nabízíme

* Bonusy za úspěšně zrealizované projekty * Pružnou pracovní dobu + 50x Home Office ročne * Přátelský a mladý kolektiv * Školení dle vlastního výběru * Pomůžeme ti v profesním růstu * Work - life balance prostředí * Moderní klimatizované kanceláře