Senior účetní – investiční fondy

Pro našeho klienta, nadnárodní finanční skupinu, hledáme zkušeného kandidáta/kandidátku na pozici: Senior účetní – investiční fondy

Popis Pracovní Pozice

  • Kompletní zpracování účetní agendy přidělených fondů dle předpisů pro finanční instituce
  • Zpracování měsíčních, čtvrtletních a ročních účetních závěrek
  • Zpracování vybraných daňových přiznání: daň z příjmu, srážková daň, DPH
  • Stanovení ceny podílových listů/investičních akcií přidělených fondů
  • Komunikace se státními orgány a auditory
  • Spolupráce při zpracování výroční zprávy

Požadujeme

  • 5+ let praxe v oblasti účetnictví a daní
  • Praxe s vedením účetnictví finanční instituce
  • Zkušenost se sestavováním účetních závěrek včetně výkazů a příloh
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Samostatnost, pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Samostatná a zodpovědná práce v malém a přátelském kolektivu
  • Možnost dalšího odborného rozvoje
  • Příjemné a dynamické prostředí v centru Prahy
  • Zajímavé finanční ohodnocení a příjemný balíček benefitů

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8576