Product Owner

Pro našeho klienta, mezinárodní banku, hledáme zkušeného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Koordinace aktivit napříč celou bankou v průběhu pilotního režimu
  • Příprava podkladů a prezentace funkcionalit MCP na workshopech
  • Sběr, zakládání, řešení chyb ve spolupráci s interním IT oddělením i dotčenými Business vlastníky
  • Participace na přípravě, změně i implementaci nových funkcionalit
  • Spolupráce na přípravě, změně i implementaci nových nebo dotčených business procesů

Požadujeme

  • Podpora projektu MCP (Multi Channel Platform)
Pro-zákaznicky orientovaná osobnost s tahem na branku
  • Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • Minimálně 2 roky zkušeností v bankovním sektoru se zaměřením na online digitální prodejní kanály a proces
  • Zkušenosti s tvorbou business požadavků
  • Znalost UML, MS Office, JIRA, Confluence
  • Komunikativní znalost AJ

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní finanční instituce
  • Samostatnou a zodpovědnou práci
  • Moderní prostředí, dynamický tým
  • Zajímavé finanční ohodnocení a širokou škálu dalších benefitů

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8588