Hlavní účetní

Pro našeho klienta, velkou mezinárodní investiční skupinu, hledáme zkušeného kandidáta/kandidátku na pozici:Hlavní účetní

Popis Pracovní Pozice

  • Vedení účetnictví
  • Zpracování účetních závěrek
  • Zpracování podkladů pro audit účetní závěrky, komunikace s auditory
  • Spolupráce s daňovým a účetním specialistou při zpracování veškerých daňových přiznání a IFRS podkladů pro konsolidační reporting
  • Spolupráce na sestavování účetní metodiky, nastavování procesů, interních směrnic
  • Spolupráce při sestavování rozpočtu a zpracovávání měsíčního reportingu
  • Vedení účetního juniora

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Minimálně 5 let praxe na pozici hlavní účetní nebo účetní senior
  • Výborná znalost účetních a daňových předpisů
  • Znalost IFRS výhodou
  • Znalost AJ alespoň na mírně pokročilé úrovni (v praxi především čtená)
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Možnost profesního rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8591