Manažer nových projektů

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost z oblasti Automotive hledáme nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici: MANAŽER NOVÝCH PROJEKTŮ.

Popis Pracovní Pozice

  • vedení projektů náběhu nových výrob
  • řízení změn v sériových projektech
  • spolupráce s oddělením konstrukce v zahraničních lokacích
  • komunikace se zákazníkem, příprava zákaznických návštěv
  • sledování nákladů na náběh a změny
  • reportování statusu projektu, risk management a eskalace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru - preferována strojírenská technologie nebo elektrotechnika
  • 2-3 roky zkušenosti v automobilovém průmyslu
  • komunikativní znalost anglického jazyka (německý jazyk výhodou)
  • zkušenosti s nástroji kvality v automobilovém průmyslu (FMEA, APQP, PPAP)
  • zkušenosti s náběhem nových výrob
  • komunikační a týmové dovednosti - schopnost vedení týmu
  • rozhodovací schopnosti
  • schopnost rychle se učit a flexibilitu

Nabízíme

  • Možnost osobnostního i profesního růstu
  • Pružná pracovní doba s možností občasného home office
  • Odborné i jazykové vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport karta
  • Balíček Benefit Plus
  • Příspěvek na stravování
  • Sickdays
  • Slevové nabídky u mobilních operátorů
  • Příspěvky a bonusy
  • Firemní on-line lékařské poradenství
  • A další…

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8597
Corporation
Talentor Czech Republic