Property Manager

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se správou průmyslových nemovitostí, hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Zodpovědnost za portfolio svěřených nemovitostí se zaměřením na budování a posílení vztahů se stávajícími zákazníky
  • Optimalizace veškerých nákladů spojených s provozem daných nemovitostí
  • Příprava a kontrola plnění rozpočtu
  • Vyjednávání změn leasingu ve spolupráci s leasingovými managery
  • Dohled nad údržbou budov v souladu s podmínkami každého pronájmu ve spolupráci s dodavateli
  • Správa faktur, včetně přesnosti, včasnosti a důkladného vedení záznamů
  • Správa poplatků za služby v souladu s příslušnými právními předpisy a pokyny
  • Zodpovědnost za pojistný plán nemovitostí a spolupráce s pojišťovacími makléři
  • Pravidelný reporting vedení společnosti
  • Vedení dvoučlenného týmu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (technického směru)
  • 4+ roky praxe na obdobné pozici
  • Vynikající technické znalosti a zkušenosti v oblasti správy a provozu nemovitostí
  • Orientace v související legislativě
  • Znalost MS Office
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Skvělé organizační schopnosti
  • Proaktivní a prozákaznický přístup, flexibilita

Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Samostatnou a zodpovědnou roli
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Atraktivní finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
  • Osobní automobil i k soukromým účelům
  • Notebook, telefon

Job Facts

Location
zahraničí / Slovensko
Job-ID
8607