Project&Construction Manager

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se správou průmyslových nemovitostí, hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Návrh a koordinace projektů ve fázi před zahájením výstavby, provádění technických expertíz
  • Komunikace se zákazníky, plánování výstavby, úprav, rozpočtování
  • Příprava tenderů, cenotvorba a výběr vhodných dodavatelů
  • Spolupráce s konzultanty, subdodavateli, supervizory, projektanty, vládními a stavebními úřady zapojenými do projektů
  • Udržování a zlepšování vztahů s místními úřady a řízení povolovacího procesu
  • Dohled nad procesem výstavby, časové plánování, kontrola dodržování termínů a budgetu
  • Spolupráce s business development týmem
  • Sledování a optimalizace nákladů
  • Pravidelný reporting

Požadujeme

  • VŠ vzdělání - stavební obor, architektura nebo inženýrství (stavební nebo strukturální)
  • 4+ roky praxe na obdobné pozici
  • Zkušenosti s kompletním procesem řízení projektu a Construction managementem
  • Znalost související legislativy
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Skvělé organizační schopnosti
  • Proaktivní přístup, inovativní myšlení, flexibilita

Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Samostatnou a zodpovědnou roli
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Atraktivní finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
  • Osobní automobil i k soukromým účelům
  • Notebook, telefon

Job Facts

Location
zahraničí / Slovensko
Job-ID
8612