Senior specialista/ka konsolidace

Pro našeho klienta, velkou mezinárodní investiční skupinu, hledáme zkušeného kandidáta nebo kandidátku na pozici:Senior specialista/ka konsolidace

Popis Pracovní Pozice

  • Odpovědnost za proces konsolidace skupiny v souladu s IFRS
  • Příprava konsolidovaných účetních závěrek dle IFRS
  • Zpracování konsolidačních úprav
  • Příprava konsolidovaných výkazů
  • Zpracování zpráv o vztazích pro skupinu
  • Spolupráce s externími auditory
  • Poskytování podpory a poradenství jednotlivým entitám skupiny

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (ekonomického zaměření)
  • 4+ let praxe na obdobné pozici
  • Zkušenost z velké skupiny nebo Big 4 velkou výhodou
  • Zkušenosti s konsolidovanou účetní závěrkou
  • Pokročilá znalost IFRS
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Zodpovědnost, spolehlivost, pozitivní přístup

Nabízíme

  • Zázemí velké a stabilně se rozvíjející společnosti
  • Zodpovědná práce v dynamickém prostředí
  • Možnost dalšího odborného rozvoje a vzdělávání
  • Zajímavé finanční ohodnocení

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8621