Účetní - junior i senior (on-line pohovory)

Našim klientem je česká společnost působící v oblasti zdravotnictví. Zabývá se vývojem, výrobou, konstrukcí zdravotnické techniky. Tato společnost nabízí silné a stabilní zázemí. Ve svém segmentu patří mezi špičku, a proto získala několik prestižních ocenění.Oblast zdravotnictví, obzvláště v současné ...
Našim klientem je česká společnost působící v oblasti zdravotnictví. Zabývá se vývojem, výrobou, konstrukcí zdravotnické techniky. Tato společnost nabízí silné a stabilní zázemí. Ve svém segmentu patří mezi špičku, a proto získala několik prestižních ocenění.Oblast zdravotnictví, obzvláště v současné nejisté době může přinést jistou dávku stability a jistoty. Vstoupit do tohoto oboru pro vás může být správnou volbou.

Popis Pracovní Pozice

  • Účtování, evidence a archivace účetních dokladů
  • Kontrola a čištění dodavatelských a odběratelských sad
  • Účtování přijatých a vydaných faktur
  • Provádění veškerých účetních operací
  • Zpracování tuzemských a zahraničích cestovních příkazů
  • Příprava podkladů pro auditory a daňové poradce
  • Inventarizace zásob a majetku

Požadujeme

  • Znalost podvojného účetnictví
  • Zkušenosti z obdobné pozice z výrobní firmy (znalosti problematiky nedokončené výroby)
  • Zkušenosti s prací v IS Helios – významnou výhodou

Nabízíme

  • Vzdělávání – zákonné, odborné a jazykové
  • Příspěvek na stravování
  • Penzijní připojištění
  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Benefitní systém Kafeterie
  • Finanční odměny při životních a pracovních jubileích
  • Zvýhodněný mobilní tarif a další…

Job Facts

Location
kraj Moravskoslezský
Job-ID
8626