Specialista náběhu nových výrob (on-line pohovory)

Pro našeho klienta, významnou vývojovou a výrobní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pracovní pozici: SPECIALISTA NÁBĚHU NOVÝCH VÝROB

Popis Pracovní Pozice

  • provádění změn a vymýšlení nových pracovních postupů
  • příprava a implementace nových technologií do výroby
  • plánování náběhu nových produktů do výroby
  • plánování procesu pro změny výrobků na stávajících sériových linkách
  • zodpovědnost za tvorbu procesní dokumentace (např. FMEA, Flow chart apod.)
  • získávání potřebných informací kontaktem s vedoucím projektů, konstrukcí, výrobními závody
  • plánování a dohled nad dodržováním výše investic výrobních prostředků v rámci projektu
  • dohled/stavba vzorků v rámci současných technologií
  • koordinace výstavby a optimalizace výrobní linky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (nejlépe oblast strojírenství, nebo elektro)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • orientace na výsledek a zákazníka
  • komunikační a týmové dovednosti
  • schopnost rozhodování a rychle se učit
  • zkušenosti z automobilového průmyslu významnou výhodou

Nabízíme

  • Možnost profesního růstu
  • Podpora vzdělávání (interní i externí vzdělávání, jazykové vzdělávání)
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport karta
  • Balíček benefit plus
  • Stravenky (v hodně více než 130 Kč)
  • Slevové nabídky u mobilních operátorů
  • Příspěvky a bonusy
  • Firemní on-line lékařské poradenství a další…