Administrátor Senior

Náš významný klient nás požádal o asistenci při hledání seniorního administrátora. Jedná se o bankovní prostředí.

Popis Pracovní Pozice

  • budete mít na starosti poměrně široké spektrum aplikací na různých platformách (primárně ale Microsoft)
  • budete řešit požadavky uživatelů (L2)
  • budete připravovat zadávací specifikaci ohledně nových požadavků uživatelů
  • budete instalovat nové verze aplikací (test i live prostředí)
  • budete asistovat při procesování požadavků "propadajících" z dalších (větších) projektů

Požadujeme

  • technická všestrannost v rámci IT
  • bude se Vám hodit znalost MS SQL, MS Dynamics, MS Sharepoint
  • neztratí se povědomí (nebo přímá zkušenost) s Lotus Notes a MS Exchange, JIRA
  • zodpovědnost a orientace na zákazníka
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz B

Nabízíme

  • stabilní bankovní zázemí
  • týden dovolené navíc, dny osobního volna
  • příspěvek na stravování, příspěvek na sport a kulturu, příspěvek na penzijní pojištění
  • zvýhodněné podmínky bankovního účtu a bankovních produktů
  • rozvoj a vzdělávání