Vedoucí oddělení platebního styku

Pro našeho klienta, finanční instituci, hledáme zkušeného kandidáta/kandidátku na pozici:Vedoucí oddělení platebního styku

Popis Pracovní Pozice

  • Vedení, motivace a další rozvoj menšího týmu oddělení platebního styku
  • Zodpovědnost za realizaci všech činností v rámci oddělení
  • Kontrola vypořádání mezibankovních obchodů, poskytování investičních služeb a realizace platebního styku
  • Zajištění souladu s legislativou, interními předpisy a mezibankovními dohodami
  • Spolupráce na tvorbě metodiky a interních předpisů
  • Spolupráci při testování informačních systémů
  • Komunikace s finančními institucemi a ostatními odděleními
  • Pravidelný reporting

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • 5+ let praxe na obdobné pozici
  • Zkušenost s vedením menšího týmu (může být i v roli zástupce vedoucího)
  • Znalost principů tuzemského a zahraničního platebního styku
  • Znalost vypořádání mezibankovních obchodů a operací s klienty v rámci poskytování investičních služeb
  • Znalost související legislativy
  • Dobrá znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Zázemí silné společnosti
  • Práce na zajímavých korporátních projektech velkého objemu
  • Možnost dalšího profesního rozvoje
  • Motivující finanční ohodnocení a široká škála benefitů

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8657