SERVICENOW CONSULTANT/DEVELOPER

Náš klient je profesionální společností poskytující IT, R&D a konzultační služby. S přibližně 15 000 experty je jednou z předních IT společností v severní Evropě a taky globálním lídrem ve vybraných segmentech.

Popis Pracovní Pozice

> implementace ServiceNow modulů primárně ITSM pro naše zákazníky. Kandidáti s ITSM a SCM/HR znalostí jsou preferováni > přispívat jako ServiceNow Developer v projektech různé obtížnosti – od jednoduchých po komplexní > analyzovat a řešit produkční problémy kolem implementovaných řešení založených na ServiceNow > starat se o migraci kódu z vývoje do testů do produkce > podporovat koncové uživatele s ohledně ServiceNow implementovaného řešení

Požadujeme

> znalost ServiceNow platformy. > 3+ let praxe, alespoň 2 jako ServiceNow developer > dobrá technická znalost ServiceNow ITSM > prokazatelná zkušenost práce v ServiceNow platformě jako technický konzultant > analyzujete a vylepšujete současnou impementaci a řešení. Jste schopný vysvětlit a prezentovat nové > myšlenky a řešení > certifikovaný administrátor ServiceNow – nutnost > AJ – mandatoryCo nabízíme my:> nabízíme vám příležitost k rozvoji schopností SIAM a ServiceNow a také k budování spokojenosti zákazníků > své zkušenosti budete moci využít k uskutečnění našeho růstu SIAM v TietoEVRY a vybudování budoucího kompetenčního kapitálu na Vaší profesní dráze

Nabízíme

> v první řadě super kolektiv, fajn managery a skvělou severskou firemní kulturu > smlouva na dobu neurčitou > home office, flexibilní pracovní doba –work-life balance u nás není jen pojem > možnost osobního rozvoje, spolupráce se špičkami ve firmě, se zahraničními kolegy, tréninky a certifikace, práce s nejnovějšími technologiemi > nápoje a ovoce na pracovišti zdarma > Cafeteria benefity –sauna, zaplacení dovolené, nákup vitamínů nebo třeba kurz paraglidingu > další interní benefity (týden dovolené navíc, stravenky, penzijní a životní připojištění, životní jubilea, apod.) > fitko v budově zdarma