Communications Manager

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť, aktívnu vo výstavbe a prevádzke ciest a diaľnic, hľadáme kandidáta / kandidátku na pozíciu:

Popis Pracovní Pozice

  • Vedenie environmentálnych projektov súvisiacich s výstavbou a prevádzkou diaľnice, vrátane správy rozpočtov týchto projektov.
  • Hľadanie nových projektov.
  • Komunikácia s Ministerstvom dopravy Slovenskej republiky a vedcami.
  • Pravidelná komunikácia s operátormi cestných hliadok.
  • Organizácia podujatí súvisiacich s prebiehajúcimi projektmi.
  • Zodpovednosť za PR spoločnosti a komunikáciu s médiami.
  • Príprava a správa obsahu webových stránok a Facebooku spoločnosti.
  • Pravidelný reporting o vývoji projektov manažmentu spoločnosti a top manažmentu v centrále vo Francúzsku.

Požadujeme

  • VŠ vzdelanie.
  • Orientáciu v problematike životného prostredia.
  • Výborné komunikačné zručnosti.
  • Výbornú znalosť anglického jazyka v hovorenej i písanej forme.
  • Tímového ducha.
  • Vodičský preukaz typu B.

Nabízíme

  • Samostatná a zodpovedná úloha.
  • Motivujúce finančné ohodnotenie.
  • Pravidelné školenia.
  • Stravné lístky.
  • Poukážky do nákupného centra Aupark.

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Job Facts

Location
zahraničí / Slovensko
Job-ID
8669