Controller s NJ

Našim klientem je významná elektrotechnická společnost působící v České republice i v zahraničí. Pro ostravskou pobočku hledáme schopného kandidáta/kandidátku do controllingového týmu na pracovní pozici CONTROLLER.

Popis Pracovní Pozice

  • Spolupráce s kolegy z controllingového týmu centrály v Německu
  • Analýza a vyhodnocení vývoje aktuálních hodnot
  • Příprava forecastu a budgetu na úrovni nákladových středisek
  • Reporting aktuálních hodnot a forecastu v reportovacím systému
  • Příprava dokumentů pro fakturaci, tvorba interních smluv
  • Alokace nákladů mezi nákladovými středisky
  • Ad-hoc analýzy, případně jiné controllingové úkoly

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ekonomického směru, nebo vyšší
  • Komunikativní znalost německého jazyka (B2), anglický jazyk výhodou
  • Pokročilé znalosti MS Excell (kontingenční tabulky a vzorce)
  • Zkušenost a znalost účetního systému SAP – výhodou

Nabízíme

  • Náborový příspěvek ve výši 10 000,- Kč vyplácen po zkušební době
  • 5 Týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost pracovat na home office (dle individuální dohody 2-3 dny/týden)
  • Karta Benefit plus
  • Příspěvek na stravování a další…