Senior účetní

Pro našeho klienta, bankovní instituci, hledáme zkušeného kandidáta nebo kandidátku na pozici:Senior účetní

Popis Pracovní Pozice

  • Kompletní účetní agenda spojená s DPH, srážkovou a silniční daní
  • Kontrola přijatých i vydaných faktur, zejména z pohledu DPH
  • Správa interních předpisů týkajících se DPH a srážkové daně
  • Inventarizace účtů
  • Spolupráce při aktualizaci a optimalizaci interních systémů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • 5+ let praxe na pozici účetní
  • Znalost DPH a srážkové daně podmínkou
  • Znalost souvisejících daňových zákonů
  • Dobrá znalost MS Office
  • Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme

  • Zázemí velké a stabilní společnosti
  • Zodpovědná práce v menším příjemném kolektivu
  • Možnost dalšího odborného rozvoje a vzdělávání
  • Zajímavé finanční ohodnocení a benefity

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8672