QA AUTOMATION JAVA TESTER

Pro největší finskou banku, skládáme tým back-end Java vývojárů a také QA Automation Java testerů. Hledáme kolegy na seniorní pozici QA Automation Java testera, kteří nám pomůžou s procesem testovaní integrace komerčního řešení kreditních karet s ostatními systémy v bance.

Popis Pracovní Pozice

Hledáme zkušeného kolegu, který dokáže rozhodnout o tom, jak by měl vypadat proces testovaní produktu, a který si poradí s tím, jak pokrýt co nejvíce produkt (výsledek integračního procesu) testy za pomocí různých nástrojů a procesů.Co budete mít na starosti?
  • Testování aplikací a komponent psaných v Javě
  • Komunikace s všemi ostatními stakeholdery na projektu integrace
  • Tvorba testovacích scénářů a automatizovaných testů
  • Vytváření metodiky a dokumentace v Confluence

Požadujeme

  • Dobrá znalost SQL
  • Zkušenosti s metodologiemi jako TDD, BDD, ATDD
  • ISTQB certifikace
  • Zkušenosti s Framework designem
  • Znalost CI Toolu a procesní zkušenosti ( Bamboo, Jenkins )
  • Zkušenost s REST Assure, Selenium WebDriver, Cucumber
  • Zkušenost s agilním vývojem a se Scrumem
  • Výhodou je znalolost JIRA, qTest atp.
  • Zkušenosti s programovacím jazykem JAVA na dobré úrovni ( Spring, Streams, Lombok, Guava, BSON )

Nabízíme

  • mezinárodní prostředí - spolupráce s kolegy jak u nás, tak v zahraničí
  • super kolektiv, fajn managery a skvělou severskou firemní kulturu
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • home office, flexibilní pracovní doba –work-life balance u nás není jen pojem
  • možnost osobního rozvoje, spolupráce se špičkami ve firmě, se zahraničními kolegy, tréninky a certifikace, práce s nejnovějšími technologiemi
  • nápoje a ovoce na pracovišti zdarma
  • Cafeteria benefity – sauna, zaplacení dovolené, nákup vitamínů nebo třeba kurz paraglidingu
  • další interní benefity (týden dovolené navíc, stravenky, penzijní a životní připojištění, životní jubilea apod.)
  • Multisport kartu anebo fitko zdarma přímo v budově