Obchodní zástupce

AcademyS je společností zabývající se poskytováním kosmetických služeb s výhradním zastoupením pro CZ/SK jedné ze dvou největších značek v oboru.

Popis Pracovní Pozice

Náplň práce:
  • obchodní zastoupení společnosti v oblasti kosmetických služeb
  • plánování, organizace a marketing spojený s kurzy pořádanými společností
  • získávání nových klientů
  • komunikace s potenciálními studenty kurzů i stávajícími studenty
  • online marketing (sociální sítě, google), branding
  • prezentace produktového portfolia společnosti
  • komunikace se zahraničním vedením společnosti (eng/rus)
  • komunikace s účetní a recepční
  • vystavování faktur, správa webu
Cíle:V prvních 3 měsících byste měl(a):
  • seznámit se s chodem společnosti, obchodním modelem a poskytovanými službami
  • seznámit se s vizí a cíli společnosti
  • zvládnutí úkolů spojených administrativou pozice
Cíle pro období prvního roku:
  • nastavení marketingové strategie v rámci poskytování služeb
  • maximalizace tržního podílu v oblasti permanentního make-upu v ČR
  • naplnění potenciálu pobočky společnosti v Hradci Králové

Požadujeme

Požadavky:
  • zkušenosti z oblasti obchodní činnosti
  • zkušenosti s online i offline marketingem
  • cílevědomost a odhodlání
  • práce s MS Office na pokročilé úrovni
  • anglický jazyk na komunikační úrovni, ruský jazyk výhodou
  • manažerské zkušenosti výhodou
  • zkušenost v oblasti poskytování kosmetických služeb výhodou

Nabízíme

Nabízíme:
  • různorodou práci v rámci dynamicky se rozvíjející společnosti
  • samostatná a zodpovědná práce s velkým potenciálem pro další rozvoj
  • možnost podílet se na smysluplné činnosti s částečným přesahem do charitativní oblasti
  • atraktivní finanční ohodnocení
  • pružná pracovní doba