Specialista podpory obchodu

Našim klientem je významná společnost působící v oblasti obchodu a výroby. Jedná se o českou společnost s českým vedením, současně však působí také mezinárodně a má zhruba 700 zaměstnanců. Doposud je velmi úspěšná, v minulých letech hodně rostla a dosáhla obratů v řádech miliard korun.

Popis Pracovní Pozice

  • Práce z centrály v Ostravě – vzdálená podpora pro zákazníky
  • Vyřizování poptávek zákazníků, spolupráce s produktovým managementem, poskytování odborného poradenství zákazníkům
  • Zhotovení cenových nabídek, cenotvorba, příprava smluv
  • Akvizice nových zákazníků ve spolupráci s obchodním oddělením, příprava podkladů pro jednání pro obchodního manažera
  • Řešení reklamací ve spolupráci s reklamačním oddělením
  • Příjem objednávek od zákazníků a jejich zpracování v systému

Požadujeme

  • Komunikativní znalost slovinského jazyka (B2) a komunikativní znalost českého jazyka
  • Pro-klientský přístup, obchodní a ekonomické myšlení
  • Technické myšlení a zájem vzdělávat se v oblasti nabízených výrobků
  • Uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme

  • Zázemí silné, stabilní, ryze české společnosti s tradicí
  • Podporu, silný manažerský tým včetně dobré firemní kultury
  • Možnost profesního rozvoje, propracovaný systém zaškolení
  • Benefitní systém Cafeterie
  • Příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Firemní akce, teambuildingy a další…