Optometrista/Optometristka

Pro našeho klienta, mezinárodní síť optik, hledáme do několika lokalit (Praha, Brno, Opava, Kladno, Hradec Králové, Strakonice, Tábor, Jablonec nad Nisou, Liberec, Ústí nad Labem, Most) kandidáta/kandidátku na pozici optometrista/optometristka.

Popis Pracovní Pozice

  • Provádění vyšetření předního segmentu oka pro potřebu korekce refrakčních vad.
  • Určení zrakové vady a doporučení nejoptimálnějšího řešení pro nápravu.
  • Pomoc s aplikací kontaktních čoček pro nové uživatele, včetně poučení a zaškolení klientů.
  • Poskytování poradenství v oblasti refrakčních vad, správné hygieně a péči o oči.
  • Podílení se na prodeji brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek.
  • Vedení administrativy a záznamů klientů.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru optometrie (Bc.).
  • Profesionální přístup ke klientům a příjemné vystupování.
  • Týmového ducha, pečlivost, výborné komunikační dovednosti.

Nabízíme

  • Samostatnou a zodpovědnou roli.
  • Možnost využití mentora.
  • Motivující finanční ohodnocení.
  • Pravidelná školení.
  • Stravenky.
  • Zaměstnanecké slevy na firemní produkty.
  • Cafeterii.
  • MultiSport kartu.

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8704