Facility Manager

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se správou průmyslových nemovitostí, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Zodpovědnost za průmyslové objekty po technické a provozní stránce
  • Zajištění a koordinace údržby budov v souladu s podmínkami každého pronájmu ve spolupráci s dodavateli
  • Optimalizace veškerých nákladů spojených s provozem daných nemovitostí
  • Spolupráce při sestavování plánu investic a následně kontrola jeho dodržování
  • Realizace výběrových řízení na dodavatele, sledování nákladů a kvality poskytovaných služeb
  • Koordinace a dohled nad veškerými opravami či přestavbami
  • Spolupráce a komunikace s klíčovými nájemci
  • Monitoring pojistných událostí
  • Pravidelný reporting

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (technického směru)
  • 2+ roky praxe na obdobné pozici
  • Vynikající technické znalosti a zkušenosti v oblasti správy a provozu nemovitostí
  • Orientace v související legislativě
  • Znalost MS Office
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Skvělé organizační schopnosti
  • Proaktivní přístup, flexibilita

Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Samostatnou a zodpovědnou roli
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Atraktivní finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
  • Osobní automobil i k soukromým účelům
  • Notebook, telefon

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8712