Specialista zákaznického servisu (on-line pohovory)

Našim klientem je silná, stabilní společnost, která má v rámci MSK kraje kontaktní centra v Ostravě, Opavě a Karviné. Na oddělení zákaznické podpory hledáme nové kolegy, kteří mají zájem o práci, kde je denním chlebem komunikace se zákazníkem. V současné době jsou pro většinu lidí důležité jistoty ...
Našim klientem je silná, stabilní společnost, která má v rámci MSK kraje kontaktní centra v Ostravě, Opavě a Karviné. Na oddělení zákaznické podpory hledáme nové kolegy, kteří mají zájem o práci, kde je denním chlebem komunikace se zákazníkem. V současné době jsou pro většinu lidí důležité jistoty a stabilita, což vzhledem k oblasti působení a velikosti této společnosti můžeme nabídnout.

Popis Pracovní Pozice

Popis pracovní pozice:
  • Pasivní linka – přijímaní příchozích hovorů od zákazníků společnosti.
  • Zákaznický servis – poradit, pomoct vyřešit problém, nebo dotaz volajícího zákazníka.
  • Doporučení – v návaznosti na odebírané služby zákazníka je možnost doporučit další služby a ušetřit tak klientům peníze
  • Týmová práce – denně se spolu se svým týmem budete setkávat na schůzkách a poradách
Váš cíl na první 3 měsíce:
  • Na první 2 měsíce máme naplánováno úvodní zaškolení, které se skládá z teoretické a praktické části.
  • Bude probíhat seznámení s chodem společnosti, s vizí a cíli společnosti a pracovní pozice
  • Plnění podstatně snížených cílů, které se budou navyšovat do standardu spolu s vašimi vědomostmi

Požadujeme

  • Komunikativní a aktivní osobnost
  • Flexibilita – zejména ve vztahu k směnnému provozu
  • Tah na branku
  • Zkušenost z obdobné pozice výhodou (nikoliv podmínkou)

Nabízíme

  • Možnost osobního a profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Až 5 dalších dnů osobního volna navíc
  • Možnost částečného Home office
  • Zkrácená pracovní doba (pouze 7,5 hodiny denně)
  • Benefitní portál s příspěvkem 27 000 Kč
  • Kurzy, workshopy, e-learningy
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Prémie
  • Provize
  • Zvýhodněné firemní produkty
  • Pravidelné týmové i celofiremní akce

Job Facts

Location
Ostrava
Job-ID
8713