Country Manažer pre Slovensko – digitálny marketing a e-commerce

Zaujímate sa o digitálny svet? Viete, čo je online obchodovanie a viete definovať potreby zákazníkov? Buďte pri prvej ‘fyzickej‘ expanzii známej a etablovanej českej online marketingovej agentúry za hranice a pomôžte jej rozšíriť sieť klientov a vybudovať vlastnú pobočku na Slovensku! Je len na Vás ...
Zaujímate sa o digitálny svet? Viete, čo je online obchodovanie a viete definovať potreby zákazníkov? Buďte pri prvej ‘fyzickej‘ expanzii známej a etablovanej českej online marketingovej agentúry za hranice a pomôžte jej rozšíriť sieť klientov a vybudovať vlastnú pobočku na Slovensku! Je len na Vás, či si budete chcieť hneď od začiatku zariadiť kanceláriu, alebo svoje prvé obchody urobíte s telefónom v ruke z domu či z kaviarne. Ak už budú priestory na kanceláriu nevyhnutné, bude na Vás, či sa rozhodnete pre Bratislavu, Malacky, Senec, Trnavu, Nitru, či ďalšie mestá na Západnom Slovensku s dobrým spojením s Prahou. Podarí sa Vám splniť spoločne nastavené ciele! Budete mať možnosť začať zostavovať svoj vlastný tím.

Popis Pracovní Pozice

Aké Vás čakajú na začiatku výzvy?
  • Rokovania so zákazníkmi - uzatváranie zmlúv a objednávok
  • Pomoc zákazníkom - príprava a realizácia kampaní
  • Analýza a vyhodnocovanie dát
  • Tvorba obchodnej stratégie – podielanie sa na obchodnom úspechu spoločnosti
  • Koordinácia onboardingu zákazníkov
  • Plnenie vopred spoločne stanovených plánov a cieľov

Požadujeme

Čo potrebujeme od Vás?
  • Znalosť online a e-commerce marketingu
  • Prehľad o ľuďoch a firmách v obore
  • Obchodnícky drive
  • Tvorivý prístup a komunikačné schopnosti
  • Angličtina - základná znalosť

Nabízíme

Čo ponúkame!
  • Možnosť vybudovať silnú marketingovú značku na slovenskom trhu
  • Stať sa tvárou úspešného projektu
  • Voľnosť / Zodpovednosť / Flexibilitu
  • Odpovedajúce ohodnotenie a benefity
Príde Vám táto výzva zaujímavá? Rada Vám o nej poviem ešte viac. Neváhajte sa ozvať: zuzka@itsearch.cz, 00420 730 520 043.

Does this job fit your talents and seem right for you? Don't hesitate to apply online now.

Job Facts

Location
zahraničí / Slovensko
Job-ID
8716