Manažer zákaznického servisu (on-line pohovory)

Našim klientem je významná společnost působící v oblasti obchodu a výroby. Jedná se o českou společnost s českým vedením, současně však působí také mezinárodně a má zhruba 700 zaměstnanců. Doposud je velmi úspěšná, v minulých letech hodně rostla a dosáhla obratů v řádech miliard korun.

Popis Pracovní Pozice

  • Organizace práce – rozdělení pracovních úkolů, řešení zástupů, plnění termínů
  • Vyhodnocení a zpracování práce svého týmu – počty hovorů zpracovaných objednávek, reklamací, rychlost odezvy, reporting výsledků nadřízenému
  • Vedení svého týmu – náslechy hovorů, poskytnutí zpětných vazeb, metodické vedení operátorů
  • Vyřizování telefonických a e-mailových dotazů od zahraničních zákazníků a obchodních manažerů
  • Přijímání objednávek od zákazníků a jejich zpracování v interním systému

Požadujeme

  • Zkušenosti ze zákaznického servisu, nebo call centra (vedení týmu lidí, manažerské schopnosti)
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka (B2 minimálně)
  • Dobré komunikační, organizační schopnosti a pro-zákaznický přístup
  • Znalost dalšího cizího jazyka (polština, maďarština) výhodou

Nabízíme

  • Zázemí silné, stabilní, ryze české společnosti s tradicí
  • Podporu, silný manažerský tým včetně dobré firemní kultury
  • Možnost profesního rozvoje, propracovaný systém zaškolení
  • Benefitní systém Cafeterie
  • Příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování (90,- Kč)
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Firemní akce, teambuildingy a další…

Job Facts

Location
Ostrava
Job-ID
8725