Asistent/ka projektů 0,5 úvazek

Pro našeho klienta, menší českou poradenskou společnost, která se věnuje přípravě a administraci vědeckých projektů financovaných ze zdrojů EU, hledáme kandidátku/kandidáta na pozici

Popis Pracovní Pozice

  • Administrativní podpora senior konzultantů
  • Vyřizování běžné obchodní korespondence
  • Sběr podkladů a dat pro monitoring a administrativní řízení projektů
  • Zpracování rešerší pro projekty
  • Technická podpora a zpracování průzkumu trhu
  • Občasná účast na schůzkách u klientů (v rámci Prahy)

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Znalost MS Office
  • Příjemné vystupování
  • Pečlivost, spolehlivost, týmový hráč

Nabízíme

  • Možnost osobního a profesního rozvoje
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní doba
  • Spolupráce s akademickým sektorem a se špičkami v příslušném vědním oboru
  • Motivující finanční ohodnocení

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8734