Vedoucí týmu IT - Team lead

Chcete se stát součástí známé nadnárodní firmy a podílet se na zajímavých projektech v oblasti řízení dopravy? Zajímají Vás nové technologie a chcete uplatnit svoje znalosti při vývoji komponent pro dopravní řídící systémy?

Popis Pracovní Pozice

Brněnský tým tvoří asi 80 vývojářů, testerů a dopravních inženýrů z oboru. Mimo to spolupracujeme s kolegy z Německa, Anglie a Indie. Pracujeme agilně. Denně se učíme doméně produktu (dopravní systémy) s pomocí našich dopravních inženýrů. Zaměřujeme se na clean-code, architekturu, automatické testování a UX. Náš pracovní dny jsou plné brainstormingů, code-review a párového programování. Kromě průmyslových standardů nejsme svázáni žádnými dalšími požadavky, takže máme hodně volnosti v tom, jak vyvíjíme.Co bude tvým úkolem?⦁ nebát se klást otázky, konfrontovat stávající řešení a měnit zažitá schémata ⦁ být součástí týmu, naslouchat, diskutovat a pochopit problematiku, kterou u nás řešíme ⦁ umět jednat s různými typy lidí v týmech a pomoct jim vystoupit z jejich komfortní zóny ⦁ hledat řešení napříč týmy a dotahovat věci do konce ⦁ navnímat a dál rozvíjet firemní kulturu (pracovat s motivací našich lidí a jejich identifikací vůči společnosti) ⦁ posilovat a rozvíjet vztahy se zákazníky ⦁ podporovat inovace na business i technické úrovni

Požadujeme

⦁ máš zkušenosti s vedením týmu v mezinárodním prostředí (alespoň 2 roky) ⦁ odvahu převzít odpovědnost za své lidi – vybrat ty správné, rozvíjet je a pečovat o ně ⦁ máš strategické cítění a myslíš vždy pár kroků dopředu ⦁ dokážeš své svěřence nasměrovat, když si neví rady a v rukávu máš vždy několik řešení ⦁ domluvíš se anglicky (účast na callech, maily, vstupy a výstupy tvé práce jsou v AJ) ⦁ zní to jako klišé, ale důležitá je i nikdy nekončící chuť po seberozvoji

Nabízíme

⦁ odměnu za nástup ve výši 100 000 Kč ⦁ 25 dní dovolené ⦁ flexibilní pracovní dobu s pevným jádrem od 10 do 14 hod. a je jen na tobě, jak si ji zorganizuješ ⦁ možnost pracovat z domova pro lepší skloubení práce a osobního života ⦁ příspěvek na stravování ve formě e-stravenek (90,- Kč, z čehož 55 % hradí zaměstnavatel) ⦁ možnost zakoupit si akcie Siemens a stát se naším akcionářem ⦁ kartu Multisport či ActivePass ⦁ zvýhodněný firemní tarif (za 60,-Kč/měsíc můžeš služební telefon využívat pro soukromé účely) ⦁ zvýhodněné nabídky pro zaměstnance (např. sleva na auto Škoda nebo rekreační pobyt aj.) ⦁ pracoviště kousek od centra Brna na ul. Škrobárenská s možností parkování NAVÍC budeš mít svůj osobní rozpočet ve výši 48 000 Kč a ten můžeš využít dle vlastní potřeby a uvážení na: ⦁ až 8 dalších dní placeného volna navíc nad rámec základních 5 týdnů ⦁ příspěvek na volnočasové aktivity v cafeterii Benefit plus (lze čerpat na širokou oblast kulturu, zdraví, cestování, sportu nebo třeba vzdělávání včetně jazykových kurzů) ⦁ příspěvek na penzijní a životní pojištění