Sales Manager (on-line pohovory)

Našim klientem je ryze česká, rodinná firma s dlouholetou tradicí. Zaměřuje se zejména na vývoj a výrobu produktů v oblasti stavebnictví. Přesto, že se jedná spíše o menší firmu jsou její produkty vyvážené do 24 zemí Evropy a své produkty vyváží i na jiné kontinenty. Nyní hledáme posilu do obchodního ...
Našim klientem je ryze česká, rodinná firma s dlouholetou tradicí. Zaměřuje se zejména na vývoj a výrobu produktů v oblasti stavebnictví. Přesto, že se jedná spíše o menší firmu jsou její produkty vyvážené do 24 zemí Evropy a své produkty vyváží i na jiné kontinenty. Nyní hledáme posilu do obchodního oddělení, jedná se o nově vytvořenou pracovní pozici SALES MANAGERA, který bude zodpovědný za koordinaci a řízení týmu, business development, samotný prodej a další.

Popis Pracovní Pozice

  • Zodpovědnost za plnění plánovaných obchodních tržeb společnosti ve svěřených regionech – Česká republika, Slovenská republika, Německo, Rakousko.
  • Tvorba samotného obchodního plánu
  • Úzká spolupráce s obchodním ředitelem a marketingovým ředitelem
  • Business Development – aktivní vyhledávání nových potenciálních partnerů s ohledem na regionální pokrytí trhu
  • Práce zhruba 50 % v kanceláři a 50 % v terénu
  • Budování a udržování vztahu s významnými obchodními partnery
  • Analýza trhu, monitorování nových trendů
  • Uzavírání obchodních smluv a zakázek

Požadujeme

  • Komunikativní znalost německého jazyka (min. B2) a komunikativní znalost českého jazyka
  • Zkušenosti s vedením a koordinací obchodního týmu, motivováním týmu, stanovením obchodního plánu atp.
  • Znalost marketingu, strategického plánování, financí, kalkulací, projektového řízení
  • Zkušenosti z mezinárodního obchodu - výhodou

Nabízíme

  • Roční bonusové ohodnocení
  • Až 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Časově flexibilní práce
  • Možnost spolupráce na IČO i pracovní smlouvy
  • Firemní stravování
  • Interní i externí vzdělávání (dle individuální dohody)

Job Facts

Location
kraj Moravskoslezský
Job-ID
8743