Obchodník s nemovitostmi

Plánujete změnit kariéru, chcete si ji vybudovat v perspektivním a stabilním oboru, nebo chcete přidat částečný úvazek ke stávajícímu zaměstnání? Práce obchodníka s realitami toto vše nabízí.Pro našeho klienta, franšízu mezinárodní sítě obchodníků s realitami, hledáme kandidáta/kandidátku na pozici ...
Plánujete změnit kariéru, chcete si ji vybudovat v perspektivním a stabilním oboru, nebo chcete přidat částečný úvazek ke stávajícímu zaměstnání? Práce obchodníka s realitami toto vše nabízí.Pro našeho klienta, franšízu mezinárodní sítě obchodníků s realitami, hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Obchodník s realitami.

Popis Pracovní Pozice

  • Realizace obchodních jednání s prodejci nemovitostí od provedení odhadu, k podpisu smlouvy o prodeji nemovitosti.
  • Provádění prohlídek nemovitostí se zájemci o koupi.
  • Aktivní vyhledávání nemovitostí k prodeji, rozšiřování vlastního portfolia.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, pozice je vhodná i pro absolventy, studenty VŠ nebo maminky na rodičovské dovolené.
  • Ochotu absolvovat proces certifikace realitního makléře.
  • Spolupráci na IČO.
  • Výborné komunikační dovednosti a schopnost dotahovat obchodní případy do konce.
  • Uvítáme předchozí zkušenosti z oblasti realit.

Nabízíme

  • Možnost stát se realitními profíky.
  • Zevrubné zaškolení.
  • Samostatnou a zodpovědnou roli.
  • Motivující finanční ohodnocení.
  • Flexibilní pracovní dobu.

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8745