Controller

Našim klientem je velká mezinárodní firma působící v oblasti automobilového průmyslu. Patří k jednomu z největších zaměstnavatelů ve středočeském kraji, přesto je provozovna vzdálená pouze 10 minut od Prahy.

Popis Pracovní Pozice

  • Kontrola dodržování interních předpisů společnosti v provozní i finanční oblasti
  • Zpracování měsíčních a ročních závěrek
  • Zpracování finančních analýz a reportů
  • Hodnocení efektivnosti KPIs, tvorba nápravných opatření ve spolupráci s dalšími týmy společnosti (výroba, logistika, kvalita)
  • Sledování a hodnocení finančního vývoje společnosti
  • Zodpovědnost za proces plánování a přípravu finančních plánů

Požadujeme

  • Zkušenosti z obdobné pozice (controlling, nebo audit) minimálně 3 roky
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Samostatnost, prezentační dovednosti, schopnost analyzovat

Nabízíme

  • Práci ve stabilní a perspektivní společnosti
  • Možnost pravidelně využívat anglický jazyk
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Balíček Benefit Plus
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové vzdělávání, profesní vzdělávání
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Multisport kartu