Project Manager

Pro našeho klienta, jednu z největších společností působící v oblasti pojišťovnictví, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Řízení a koordinace všech procesů souvisejících s přestavbou obchodního centra ve všech fázích projektu
  • Vedení a koordinace architektů, inženýrů, konzultantů, generálního dodavatele, poradce developera, technické supervizory
  • Řešení problémů a řízení rizik
  • Příprava nabídek, technické a finanční hodnocení nabídek
  • Kontrola a schválení každé fáze návrhu v souladu se stanoveným rozpočtem
  • Jednání s úřady ohledně získání potřebných povolení
  • Dohled nad zkouškami a uvádění do provozu, řízení a koordinace převzetí od dodavatelů
  • Předání projektu po dokončení asset management týmu

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání (stavební obor)
  • 5+ let zkušeností s řízením projektů
  • Znalost procesů řízení projektů a zadávání veřejných zakázek
  • Znalost místních technických norem, zákonů, bezpečnosti a ochrany zdraví a životního prostředí
  • Znalost MS Office
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Efektivní komunikační dovednosti
  • Samostatnost

Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Samostatnou a zodpovědnou roli
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Atraktivní finanční ohodnocení, práce na ŽL
  • Notebook, telefon

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8756