Cost Manager

Pro našeho klienta, jednu z největších společností působící v oblasti pojišťovnictví, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Popis Pracovní Pozice

  • Řízení nákladů spojených s přestavbou obchodního domu
  • Příprava rozpočtu ve spolupráci s projektovým manažerem, pravidelná aktualizace a kontrola jeho dodržování
  • Kontrola vyúčtování množství a příprava nákladového plánu
  • Vyhodnocení finančních nabídek během fáze nákupu ve spolupráce s projektovým manažerem
  • Autorizace plateb uskutečněných stavebních prací
  • Kontrola a schvalování plateb dodavatelů
  • Příprava cash flow projektu a jeho pravidelná aktualizace
  • Pravidelný reporting o finančním stavu projektu

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (ekonomického směru)
  • 4+ roky praxe v oblasti řízení nákladů (příprava rozpočtů, vyhodnocení stavebních prací)
  • Orientace ve výkresech
  • Znalost práce s rozpočtovými programy
  • Znalost MS Office
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Efektivní komunikační dovednosti
  • Samostatnost

Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Samostatnou a zodpovědnou roli
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Atraktivní finanční ohodnocení, práce na ŽL
  • Notebook, telefon

Job Facts

Location
Praha
Job-ID
8757