QA Test Engineer

Pro úspěšný start-up, který sa zabývá super rychlou kompresí videa hledáme QA Engineera. Mezi zákazníky patří světoznámé společnosti, jako jsou Nokia, Sony, AJA, Dolby, IMAX aj.

Popis Pracovní Pozice

Inovativní, přátelský a otevřený kolektiv s volným přístupem k práci, kde každý najde své důležité místo.* Automatizovat testovací procedury * Vyvíjet a provádět long-term a performance testy * Spravovat a monitorovat výsledky testování, definovat a implementovat metriky * Vytvářet nové testovací scénáře a udržovat je * Připravovat a analyzovat testování nových funkcionalit * Pracovat na CI/Continuous Integration frameworku * Release management

Požadujeme

* Je technicky zaměřený, systematický a pečlivý, s vlastními nápady na řešení úkolů, který si umí zvolit prostředky k dosažení cílů a rád poradí. * Je komunikativní a otevřený, bude v úzkém kontaktu s programátory, bude zjišťovat informace, zpracovávat a předávat je dál. * Pokročilý uživatel Linuxu – ideálně administrátor, ale nemusí umět programovat pro Linux * Skriptuje v Pythonu, případně v BASH * Orientuje se v C/C++ nebo v jiném objektově orientovaném programovacím jazyku * Používá CI nástroje * Umí mluvit anglicky alespoň na mírně pokročilé úrovni * Administrátorská znalost sítí bude výhodou

Nabízíme

* Technicky zajímavou a inovativní práci, u které je třeba přemýšlet. Není to žádná rutina – řešíme složité problémy. * Přístup k nejnovějším technologiím od našich partnerů Intel, NVIDIA * Prostor pro uplatnění vlastních nápadů * Svobodu a důvěru v práci * Volnou pracovní dobu * Stravenky, lekce angličtiny, týmové aktivity, bonusy