Specialista kvality - vývoj, produktová kvalita

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost s českým managementem hledáme vhodného kolegu/kolegyni na pracovní pozici: SPECIALISTA KVALITY - VÝVOJ, PRODUKTOVÁ KVALITA.

Popis Pracovní Pozice

  • Zodpovědnost za analýzu, koordinaci a vyhodnocení rizik spojených s produktem – komplexní posuzování vyvíjeného a vyráběného produktu
  • V souladu s normami ISO 14971 a ISO 13485 budete zpracovávat a vylepšovat postupy pro proces řízení rizik
  • Zodpovědnost za koordinaci procesu preventivních opatření s cílem efektivního odstraňování neshod
  • Koordinace procesu řízení nápravných opatření
  • Úzká spolupráce s oddělením vývoje, projektovým managementem, servisním oddělením
  • Spolupráce na interních auditech

Požadujeme

  • Komunikativní znalost anglického jazyka (B2 – pokročilá úroveň)
  • Znalost norem ISO 9001 (výhodou ISO 13485 a ISO 14971)
  • Znalost nástrojů kvality jako např. 5WHY, 8D report, 9D, Kapa analýzy
  • Praxe na obdobné pracovní pozici
  • Pečlivá, trpělivá a empatická osobnost, technické myšlení

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba
  • Benefitní systém kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost částečně pracovat skrze home-office
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní přípojištění
  • Odborné i jazykové vzdělávání
  • A další…

Job Facts

Location
kraj Středočeský
Job-ID
8795